Ansatte

Vi er hele tiden på jakt etter dyktige medarbeidere!

Foss Mekaniske Verksted startet som et enkeltmannsforetak i 2005. I juni 2012 ble selskapet omdannet til Foss Mekaniske Verksted A/S. Bedriften har i dag 17 ansatte inkludert to lærlinger, en i CNC-operatørfaget og en lærling som industrimekaniker.

Ønsker du å bli en del av vårt team? Send oss en søknad!

Carl Ole Foss

Daglig leder / Prosjektingeniør
Tlf: 97 67 20 56
E-post: carl@fossmv.no
  • Fagbrev Maskinarbeider (Hagen`s Vevrammer)
  • Maskinteknikk (Gjøvik Tekniske Fagskole)
  • Kurs 70 timer programmering KUKA robot (Kuka Gjøvik)
  • Kurs 35 timer programmering ABB robot (ABB Bryne)
  • Kurs i varmearbeider

Dan Cato Olsen

Økonomiansvarlig
Tlf: 48 51 71 17
E-post: dan@fossmv.no

Erling Fyksen Bjurbeck

Prosjektingeniør / Konstruktør
Tlf: 40 14 30 50
E-post: erling@fossmv.no
  • Sivilingeniør / Master i teknologi - Maskin og produktutvikling ved Norges miljø- og biovitenskapelige universitet

Øivind Karlsen

Ingeniør / Konstruktør
Tlf: 48 51 70 97
E-post: oivind@fossmv.no
  • Bachelor i Landbruksteknikk, Høgskolen i Innlandet, avd Blæstad
  • Fagbrev Platearbeider

Kristoffer Øibakken

CNC-operatør / Teknisk ingeniør
Tlf: 45 84 39 84
E-post: kristoffer@fossmv.no
  • Fagbrev CNC-operatør (Globus AS)
  • Kurs 70 timer programmering KUKA robot (Kuka Gjøvik)
  • Maskinteknikk (Fagskolen Innlandet)
  • Kurs i varmearbeider

Bjørn Stabo-Eeg

Maskiningeniør
Tlf: 45 87 25 69
E-post: bjorn@fossmv.no
  • Bachelorgrad Maskiningeniør, NTNU, Gjøvik
  • Fagbrev Landbruksmekaniker

Tobias Simengård Falklev

Produksjonsleder, Industrimekaniker og CNC-operatør
Tlf: 94 42 21 84
E-post: tobias@fossmv.no
  • Fagbrev Industrimekaniker
  • Kurs varmearbeider

Tor Kjetil Paulsrud

Sveiser og verkstedarbeider
Tlf: 48 51 44 08
E-post: torkjetil@fossmv.no
  • Fagbrev Sveiser
  • Kurs varmearbeider

Thomas Granli

Industrimekaniker
Tlf: 99 09 38 80
E-post: thomas@fossmv.no

Fagbrev som Industrimekaniker

Sindre Brekke

CNC-operatør
Tlf: 48 51 80 55
E-post: sindre@fossmv.no

Miran Zugor

CNC/Maskin-Operatør
Tlf: 94 79 67 90
E-post: miran@fossmv.no

Ingalill Smestu

CNC/Maskin-Operatør
Tlf: 40 54 16 43

Lilliane Nydal

Lærling Industrimekaniker
Tlf: 91 79 53 89
E-post: lilliane@fossmv.no

Martin Ellingsen Tømmerstigen

Lærling CNC-Operatør
Tlf: 41 22 50 01

Bjørn-Charles Torvik

Innkappings-ansvarlig
Tlf: 91 70 95 08