Ansatte

Vi er hele tiden på jakt etter dyktige medarbeidere!

Foss Mekaniske Verksted startet som et enkeltmannsforetak i 2005. I juni 2012 ble selskapet omdannet til Foss Mekaniske Verksted A/S.

Ønsker du å bli en del av vårt team? Sjekk ledige stiller og send oss en søknad!

Carl Ole Foss

Fabrikksjef
Tlf: 97 67 20 56
E-post: carl@fossmv.no
  • Fagbrev Maskinarbeider (Hagen`s Vevrammer)
  • Maskinteknikk (Gjøvik Tekniske Fagskole)
  • Kurs 70 timer programmering KUKA robot (Kuka Gjøvik)
  • Kurs 35 timer programmering ABB robot (ABB Bryne)
  • Kurs i varmearbeider

Dan Cato Olsen

Daglig leder
Tlf: 48 51 71 17
E-post: dan@fossmv.no

Erling Fyksen Bjurbeck

Prosjektingeniør / Konstruktør
Tlf: 40 14 30 50
E-post: erling@fossmv.no
  • Sivilingeniør / Master i teknologi - Maskin og produktutvikling ved Norges miljø- og biovitenskapelige universitet

Tobias Simengård Falklev

Produksjonsleder, Industrimekaniker og CNC-operatør
Tlf: 94 42 21 84
E-post: tobias@fossmv.no
  • Fagbrev Industrimekaniker
  • Kurs varmearbeider

Even Torgerhagen

Prosjektingeniør / konstruktør
Tlf: 45 65 15 89
E-post: even@fossmv.no
  • Bachelorgrader: Maskiningeniør og Teknologidesign og ledelse

Bente Haraldsen

Kontorarbeider og lageransvarlig
Tlf: 94 02 81 36
E-post: bente@fossmv.no

Tor Kjetil Paulsrud

Sveiser og verkstedarbeider
Tlf: 48 51 44 08
E-post: torkjetil@fossmv.no
  • Fagbrev Sveiser
  • Kurs varmearbeider

Sindre Brekke

CNC-operatør
Tlf: 48 51 80 55
E-post: sindre@fossmv.no

Fagbrev som CNC-Operatør

Miran Zugor

CNC-operatør
Tlf: 94 79 67 90
E-post: miran@fossmv.no

Ingalill Smestu

CNC-operatør
Tlf: 40 54 16 43
E-post: ingalill@fossmv.no
  • Teknisk fagskole - Maskinteknikk

Martin Ellingsen Tømmerstigen

Lærling CNC-Operatør
Tlf: 41 22 50 01
E-post: martin@fossmv.no

Bjørn-Charles Torvik

Sagoperatør
Tlf: 91 70 95 08

Fagbrev som platearbeider

Erik Olsrud

Lærling CNC-Operatør

Martin Uzak

Lærling CNC-Operatør

Wu Layman

Sveiser

Daniel Jakumas

Industrimekaniker