Ansatte

Om oss

Foss Mekaniske Verksted startet som et enkeltmannsforetak i 2005. I juni 2012 ble selskapet omdannet til Foss Mekaniske Verksted A/S. Bedriften har i dag ni ansatte inkludert to lærlinger i CNC-operatørfaget.

Carl Ole Foss

Daglig leder / Prosjektingeniør
Tlf: 97672056
E-post: carl@fossmv.no
  • Fagbrev Maskinarbeider (Hagen`s Vevrammer)
  • Maskinteknikk (Gjøvik Tekniske Fagskole)
  • Kurs 70 timer programmering KUKA robot (Kuka Gjøvik)
  • Kurs 35 timer programmering ABB robot (ABB Bryne)
  • Kurs i varmearbeider

Kristoffer Øibakken

CNC-operatør / Teknisk ingeniør
Tlf: 45843984
E-post: kristoffer@fossmv.no
  • Fagbrev CNC-operatør (Globus AS)
  • Kurs 70 timer programmering KUKA robot (Kuka Gjøvik)
  • Maskinteknikk (Fagskolen Innlandet)
  • Kurs i varmearbeider

Erling Fyksen Bjurbeck

Prosjektingeniør / Konstruktør
Tlf: 40143050
E-post: erling@fossmv.no
  • Sivilingeniør / Master i teknologi - Maskin og produktutvikling ved Norges miljø- og biovitenskapelige universitet

Øivind Karlsen

Ingeniør / Konstruktør
Tlf: 48517097
E-post: oivind@fossmv.no
  • Bachelor i Landbruksteknikk, Høgskolen i Innlandet, avd Blæstad
  • Fagbrev Platearbeider

Tobias Simengård Falklev

Industrimekaniker og CNC-operatør
Tlf: 94422184
E-post: tobias@fossmv.no
  • Fagbrev Industrimekaniker
  • Kurs varmearbeider

Tor Kjetil Paulsrud

Sveiser og verkstedarbeider
Tlf: 48514408
E-post: torkjetil@fossmv.no
  • Fagbrev Sveiser
  • Kurs varmearbeider

Sindre Brekke

Læring CNC-operatør
Tlf: 48518055
E-post: sindre@fossmv.no

Kevin Halden

Lærling CNC-operatør
Tlf: 48517114
E-post: kevin@fossmv.no

Dan Cato Olsen

Økonomiansvarlig
Tlf: 48517117
E-post: dan@fossmv.no